Cześć‡!

NIE JESTEM EKSPERTEM. JESTEM EKSPERYMENTATOREM.

W wieku 28 lat miałem wiele pytań„ i bardzo niewiele satysfakcjonujących odpowiedzi.

Do tego czasu zdążyłem przepalić małą… fortunę na boostery testosteronu, pre-workout’y, post-workout’y, multiwitaminy, batoniki proteinowe i wiele, wiele innych chemicznych wynalazków.

Rezultaty rzadko bywały adekwatne do ilości wydawanej gotówki, a przez lata – jak mł‚ody kaszalot – dawałem się nabierać na brudne techniki promocyjne i puste zapewnienia producentów.

Dodatkowo, ludzie wokół‚ mnie zapadali na choroby, które zdawać‡ by się mogło nie dotykają tych prowadzących higieniczny tryb życia.

Depresja, bezsenność‡, zespół‚ chronicznego zmęczenia, schorzenia autoimmunologiczne, cukrzyca, przewlekłe infekcje, otyłość‡, nowotwory…

Postanowiłem wziąć zdrowie w swoje ręce. Od ciężkiej choroby mojej mamy rozpoczęła się podróż do wnętrza własnego ciał‚a i w zakamarki jaźni. Zacząłem otaczać się™ fachową… literatura oraz dziesiątkami zdrowotnych podcastów i publikacji.

Obrałem rolę królika doświadczalnego i od ponad 10 lat z powodzeniem testuję na sobie nowinki ze świata Health & Wellness.

Nazywam to biohackingiem.

Definiują go jako Świadome WPŁYWANIE na BIOLOGIĘ ciała i pracę umysłu poprzez precyzyjne Odżywianie, aktywność ruchową„, ćwiczenia mentalne, Zaawansowaną… suplementację oraz techniki relaksacyjne.

Nigdy nie znudzi mi się pisanie o nowych teoriach żywieniowych i optymalizacji zdrowia. Zapraszam do współpracy ekspertów z naukowych przyczółków, bo lubię otaczać się ludźmi mądrzejszymi od siebie.

Jestem na ścieżce odkrywania i mierzenia granic potencjału własnego ciała.

Na tym blogu dzielę się swoimi doświadczeniami.

Napisz do mnie: czesc@biohaker.pl