Kody rabatowe

Invex Remedies 15% KOD: BIOHAKER

Wielokrotnie nagradzane na świecie opatentowane formuły płynne o niezwykłej przyswajalności. Na szczególna uwagę zasługuje monojonowy Krzem+Jod+Bor.

EkaMedica 15% KOD: BIOHAKER

Rewelacyjnej jakości suplementy w proszku. Szczególnej uwadze polecam witaminę C CBC oraz kolagen z lini Active Flex.

CBD VapePen od Deep 15% zniżki. Kod: biohaker15

Doświadcz waporyzacji na innym poziomie. Najwygodniejsza forma, najwyższe stężenie na rynku. Na lepszy sen i wyciszenie niepokojów.

Okulary EyeShield 5% zniżki. Kod: BIOHAKER

EyeShield to jedyna w Polsce firma, która robi okulary korekcyjne blokujące niebieskie światło.

Bakteria Narine 7% zniżki. Kod: BIOHAKER7

Narine to niesamowicie pożyteczny mikroorganizm i jedna z moich ulubionych bakterii do sporządzania domowych jogurtów.

Adaptogeny topowej jakości. Kod jest już w linku

Mother's Protect to najwyższa jakość adaptogenów w postaci płynnej. Wysoka efektywnośc i przyswajalność oraz ekspertyza firmy w temacie. Zapraszam na ich bloga.

Grzyby do kawy 5% zniżki. Kod: BIOHAKER5

Naprawdę dobrej jakości produkt i porządnie przebadany w Polsce na zawartość związków aktywnych. Nikt inny w Europie tego nie robi. Badania laboratoryjne do wglądu u producenta.

Lampy Red Light Therapy. -20EUR KOD: BIOHAKER20

Austriacka firma. Topowa jakość. System modułowy RLT do rozbudowy. Zaprojektowany przez doktorantów Babsi i Thomasa. Bezproblemowa wysyłka do Polski i zwroty. 30 dni na przetestowanie. 2 lata gwarancji.

Kołdra obciążeniowa sensoryczna. $KOD: biohaker

10% zniżki na koszyk. Kołdra doskonałej jakości wykonana z wysokiej klasy materiałów. Wypełnienie to szklane kuleczki. Produkt premium. Ważne: Kołdrę należy dobrać do wzrostu i wagi.

Zestawy trufli do mikrodozowania. 10% zniżki.

Kod automatycznie aplikowany po kliknięciu DO SKLEPU. Ważne - Trufle zawierają psylocybinę, substancję zabronioną do użytku w wielu krajach świata. Upewnij się, że zamawiasz tylko z miejsca, w którym trufle są w pełni legalne.

Topowe suplementy 10% zniżki - $ Kod: BIOHAKER10

KOD: BIOHAKER. Najlepszej jakości i przyswajalności polskie suplementy diety. Sprawdzeni dostawcy z całego świata i topowej jakości składniki. Testowane laboratoryjnie.

Krzesło ergonomiczne Dragonfly. 100zł mniej.

Polska myśl technologiczna i wykonanie. Krzesło ergonomiczne stworzone z myślą o uwarunkowaniach ewolucyjnych. Siedzenie to nowe palenie, więc wstań i zobacz jak siedzisz 🙂 KOD: BIOHAKER

Health Coach - $ Kod promocyjny: biohaker20

Katarzyna Kozak-Piskorska. Health Coach certyfikowany w Dr Sears Wellness Institute. Jej misją jest profilaktyka przewlekłego stresu i chorób cywilizacyjnych. 20% zniżki dla czytelników.

Kawa & Grzyby - $ Kod promocyjny: Biohaker

Tutaj kupisz najlepszej jakości Reishi, Chagę i Soplówkę jeżowatą oraz wspaniałą jasnopaloną kawę. 10% zniżki dla czytelników.

Grzyby, Kawa i Kolagen. $ Kod promocyjny: biohacker

W Solve Labs kupisz wszystko to czym możesz turbodoładowac swoją poranna kawę kuloodporną - 10% zniżki na wszystko.