[sekcja w rozbudowie]

🔬Jakie badania?

zaawansowana diagnostyka w biohackingu

Organizm w równowadze to organizm pracujący bezawaryjnie. Jego okresowe przeglądy są podstawą profilaktyki. Jednocześnie stanowią fundament skutecznej optymalizacji zdrowia. W biohackingu chcemy zmierzyć stan wyjściowy, a następnie dobrać narzędzia do człowieka. Cel: przywrócenie homeostazy i wypracowanie optimum parametrów pracy organizmu.

➜ Co badać, gdzie badać i dlaczego badać?

Badania profilaktyczne określające stan wyjściowy organizmu podzieliłem na trzy poziomy:

  • I PODSTAWOWE  ➜ Badania kluczowych biomarkerów. Wystarczające do ustalenia indywidualnego planu żywienia, celowanego treningu i spersonalizowanej suplementacji.
  • II ROZSZERZONE  ➜ Badania rozszerzone dające pełniejszy obraz funkcjonowania organizmu. Dla bardziej precyzyjnego doboru narzędzi optymalizacji.
  • III ZAAWANSOWANE  Pozostałe badania dające głęboki wgląd w procesy zachodzące wewnątrz ciała i umysłu. Dla fascynatów na ścieżce badawczej n=1.

💡 Interpretacja wyników badań to zadanie dla specjalisty. Dlatego najlepiej wybierać opcję badanie + konsultacja. Samodzielna interpretacja prawdopodobnie jest nienajlepszym pomysłem. Wyniki warto zestawić z głębokim wywiadem u dobrego terapeuty. I takie podejście polecam uwadze.

Każde badanie poniżej jest (lub będzie) podlinkowane do artykułu, w którym opisuję własne wyniki i doświadczenia. Ta sekcja jest w stałej rozbudowie🚧 Chcesz wiedzieć o świeżych publikacjach? Zapisz się na newsletter.

I Podstawowe

II Rozszerzone

III Zaawansowane

Już po badaniach?

Moje listy najwyższej jakości suplementów

jakie suplementy wybrać?
Dołącz do listy oczekujących Powiadomimy Cię, kiedy produkt będzie ponownie dostępny. Zostaw mejla.

No fields found, please go to settings & save/reset fields