[sekcja w rozbudowie]

🔬Jakie badania?

zaawansowana diagnostyka w biohackingu

Organizm w równowadze to organizm pracujący bezawaryjnie. Jego okresowe przeglądy są podstawą profilaktyki. Jednocześnie stanowią fundament skutecznej optymalizacji zdrowia. W biohackingu chcemy zmierzyć stan wyjściowy, a następnie dobrać narzędzia do człowieka. Cel: przywrócenie homeostazy i wypracowanie optimum parametrów pracy organizmu.

➜ Co badać, gdzie badać i dlaczego badać?

Badania profilaktyczne określające stan wyjściowy organizmu podzieliłem na trzy poziomy:

  • I PODSTAWOWE  ➜ Badania kluczowych biomarkerów. Wystarczające do ustalenia indywidualnego planu żywienia, celowanego treningu i spersonalizowanej suplementacji.
  • II ROZSZERZONE  ➜ Badania rozszerzone dające pełniejszy obraz funkcjonowania organizmu. Dla bardziej precyzyjnego doboru narzędzi optymalizacji.
  • III ZAAWANSOWANE  Pozostałe badania dające głęboki wgląd w procesy zachodzące wewnątrz ciała i umysłu. Dla fascynatów na ścieżce badawczej n=1.

💡 Interpretacja wyników badań to zadanie dla specjalisty. Dlatego najlepiej wybierać opcję badanie + konsultacja. Samodzielna interpretacja prawdopodobnie jest nienajlepszym pomysłem. Wyniki warto zestawić z głębokim wywiadem u dobrego terapeuty. I takie podejście polecam uwadze.

Każde badanie poniżej jest (lub będzie) podlinkowane do artykułu, w którym opisuję własne wyniki i doświadczenia. Ta sekcja jest w stałej rozbudowie🚧 Chcesz wiedzieć o świeżych publikacjach? Zapisz się na newsletter.

I Podstawowe

II Rozszerzone

III Zaawansowane

Już po badaniach?

Moje listy najwyższej jakości suplementów

jakie suplementy wybrać?
Dołącz do listy oczekujących Powiadomimy Cię, kiedy produkt będzie ponownie dostępny. Zostaw mejla.