.

Afiliacja

Afiliacja to, przede wszystkim, bardzo uczciwy sposób promowania produktów. Jeżeli uważam, ze dany produkt jest dobrej jakości, sam go używam albo polecam moim przyjaciołom, to chciałbym polecić go swoim odbiorcom, a do tego wskazać miejsce, gdzie mogą daną rzecz nabyć. Jestem fanem wszelkich rozwiązań oszczędzających czas, a afiliacja właśnie do nich należy. Dodatkowo, w afiliacji wygrywa każda ze stron. Win-win🏆. U mnie działa to na dwa sposoby:

  • Wydawca dla ambasadorów: porozmawiajmy o współpracy przy promocji produktów ze Straganu Biohakera, oraz
  • Promotor dobrych produktów i usług: porozmawiajmy o potencjalnej afiliacji Twoich produktów na stronach projektu Biohaker.pl

Zapraszam partnerów do współpracy przy promocji produktów z obszaru optymalizacji zdrowia. Sam polecam tylko sprawdzony produkt lub usługę. #Test30Dni.

Zainteresowany afiliacją?

Współpraca przy artykule

Masz ciekawy produkt lub usługę do wypromowania? Chciałbyś abym zrobił test i napisał obszerną i rzetelną recenzję? Jestem otwarty na tego typu współpracę. Ty dostarczasz produkt i wsparcie merytoryczne, ja robię całą resztę. Rezultat tego typu współpracy wygląda tak albo tak. Wszystkie artykuły są zoptymalizowane pod SEO. Zastrzegam sobie prawo do niezależnego formowania opinii. Jednocześnie nie publikuję niczego co uzyskałoby w mojej opinii mniej niż 4 gwiazdki. Promuję jedynie dobre i bardzo dobre produkty. Bardzo lubię barter. Cena recenzji/artykułu testowego to 1000zł netto.

👉Nie publikuję na blogu artykułów sponsorowanych pisanych przez innych autorów.

Zainteresowany współpracą przy artykule?

Artykuł gościnny

Masz obszerną wiedze z jakiejś dziedziny i chciałbyś się nią podzielić w formie autorskiego wpisu? A może jesteś specjalistą w swojej dziedzinie i masz po kokardę narastającej wokół niej mitologii? Jeśli obszar Twoich zainteresowań mieści się w spektrum optymalizacji zdrowia, a swoje tezy potrafisz poprzeć zarówno empirycznie jaki i interesującą subiektywną obserwacją lub anegdotycznymi danymi, to napisz do mnie. Mam miejsce na jeden gościnny wpis w miesiącu. Może Twój?

Zainteresowany pisaniem na Biohaker.pl ?

Dystrybucja

Prowadzisz eCommerce i poszukujesz nowych, topowej jakości produktów do dystrybucji? Zajrzyj na Stragan Biohakera i zdecyduj, które produkty Cię interesują. Asortyment ciągle się rozrasta, a na liście produktów, które planuję wrzucić do sklepu jest już grubo ponad 100. Napisz do mnie i zapytaj o cennik dla dystrybutorów. O wszystko inne też 😎

Interesuje Cię dystrybucja?

Podcast

Podcast to moje nowe medium kontaktu z odbiorcami. W 2021 planuję produkcję jednego odcinka w miesiącu. W kolejnym roku jednego odcinka co dwa tygodnie. Aktywnie poszukuję przyszłych rozmówców, a także gościnnych prowadzących. Jeśli uważasz, że masz coś wartościowego do przekazania ludziom, skontaktuj się ze mną. Tutaj również jestem otwarty na rozmowę o afiliacji i promocji topowej jakości produktów.

Zainteresowany współpracą przy produkcji podcastu?