Cześć!

W wieku 29 lat miałem wiele pytań i bardzo niewiele satysfakcjonujących odpowiedzi.

Do tego czasu zdołałem przepalić małą fortunę™ na boostery testosteronu, pre-workout’y, post-workout’y, multiwitaminy, batoniki proteinowe i wiele, wiele innych chemicznych wynalazków.

Rezultaty rzadko bywały adekwatne do ilości wydawanej gotówki, a przez lata — jak młody kaszalot — dawałem się nabierać na brudne techniki promocyjne i puste zapewnienia producentów. Do tego odkąd pamiętam miałem problem z ciągłymi sezonowymi przeziębieniami i łykałem antybiotyki jak landrynki. rekompozycja składu ciała

Dodatkowo, ludzie wokół mnie zapadali na choroby, które zdawało by się mogło nie dotykać tych prowadzących higieniczny tryb życia.

Depresja, bezsenność, zespół chronicznego zmęczenia, schorzenia autoimmunologiczne, cukrzyca, przewlekłe infekcje, otyłość, nowotwory…

Postanowiłem wziąć zdrowie w swoje ręce. Od ciężkiej choroby mojej mamy rozpoczęła się podróż do wnętrza własnego ciała i w zakamarki jaźni. Zacząłem otaczać się fachową literaturą oraz dziesiątkami zdrowotnych podcastów i publikacji.

Obrałem rolę królika doświadczalnego i od kilku lat z powodzeniem testuję na sobie nowinki ze świata Health & Wellness.

Nazywam to biohackingiem.

DEFINIUJĘ go jako ŚWIADOME WPŁYWANIE na BIOLOGIĘ CIAŁA i PRACĘ UMYSŁU poprzez precyzyjne ODŻYWANIE, AKTYWNOŚĆ RUCHOWĄ, Ćwiczenia mentalne, Zaawansowaną suplementację oraz techniki relaksacyjne.

Nigdy nie znudzi mi się pisanie o nowych teoriach żywieniowych i optymalizacji zdrowia. Zapraszam do współpracy ekspertów z naukowych przyczółków, bo lubię otaczać się ludźmi mądrzejszymi od siebie.

Jestem na ścieżce odkrywania i mierzenia granic potencjału własnego ciała.

Na tym blogu dzielę się swoimi doświadczeniami.

DISCLAIMER

NIE JESTEM EKSPERTEM. JESTEM EKSPERYMENTATOREM.

Mimo tego, że posiadam bujną brodę i dobrze zbudowaną sylwetkę, nie jestem twoim guru. Wiedza, którą się dzielę, nie powinna być traktowana jako substytut dla wykwalifikowanej porady medycznej. Jest to po prostu gromadzony przez długie lata zbiór informacji oraz własnych subiektywnych obserwacji i doświadczeń.
Zanim więc wprowadzisz jakiekolwiek zmiany w swoim stylu życia, diecie czy suplementacji — porozmawiaj z lekarzem. Bądź rozsądny. Naturalne suplementy i zioła również mogą szkodzić, a ich potencjał często jest sprawą indywidualną.
Autor zastrzega sobie, iż artykułu na blogu mają charakter jedynie informacyjny i nie ponosi odpowiedzialności za konsekwencje wykorzystania zawartych na blogu informacji.
Dołożyłem wszelkich starań, aby wszystkie podane tutaj informacje były sprawdzone i rzetelne. Nauka nie jest definitywna, a dzisiejsze konkluzje mogą być jutrzejszymi zabobonami. Możliwe są więc pewne błędy, których sygnalizacja jest mile widziana 🙂

czesc@biohaker.pl

Dołącz do listy oczekujących Powiadomimy Cię, kiedy produkt będzie ponownie dostępny. Zostaw mejla.